Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Akvatinta na papíře, 245 x 305 mm, rámováno v paspartě pod sklem, datováno 1925, signováno vpravo dole J. Stretti – Zamponi. Autor viz T 2/493, TD 175, 224, V 4/376, 6/437, TB 32/183, B 9/867, NEČVU 2/790."